Пекарня-кондитерська ZDOBLEW була заснована 2002 року і вже протягом останніх 18 років радує своїх клієнтів найароматнішою випічкою та найсолодшими тортами.

ZDOBLEW - це про солодощі які на смак настільки ж прекрасні, як і на вигляд. Сучасна інтерпретація давновідомих рецептів та найкращі інгредієнти, роблять кожний наш виріб по-особливому смачним. Починаючи від нестандартних весільних тортів та вишуканих тістечок до свіжоспеченого хліба та булочок, пляцків, які готувала ваша бабуся. Ми прагнемо досконалості у всьому, що виходить з нашої пекарні-кондитерської.

Наша місія
Велика місія ZDOBLEW - пропонувати якісні кондитерські та хлібо-булочні вироби і задовольняти будь-які побажання клієнтів відмінним смаком, широким вибором та персоналізованим предложенням. Ми віримо що один дзвінок чи похід у наш магазин може забезпечити всі ваші щоденні та святкові потреби.

Наші амбіції - продовжувати випікати та розробляти найкращі солодощі з серця Львову, щоб задовольнити наших клієнтів з будь-якого місця з будь-яким можливим бажанням.

Звяжіться з нами

Ми вдячні вам за заявку

Наші співробітнити звяжуться з вами в найблищий час